Aktuality

EuroNASCAR 2023: Horká italská půda tentokrát Doubkovi nepřála...

Rate this item
(0 votes)

Hostitelem třetího klání Whelen Nascar Euroseries 2023 byl 8. – 9. července známý italský okruh nedaleko Říma – Vallelunga. Na závodníky čekalo velké, velké vedro - předpovědi se nakonec potvrdily (venku 36 stupňů, asfalt 50 v závodním autě naměřeno přes 60 stupňů!). V sobotním programu skupiny EuroNascar 2 Martin Doubek (Ford Mustang, Hendriks Motorsport/Orion Racing) nejdříve v kvalifikaci zajel šesté místo – odpoledne měl ale technické problémy vozu a závod nedokončil. V druhém sobotním vystoupení tentokráte hlavní třídě EuroNascar PRO bral Doubek 11. příčku. Druhý den dojel Martin v EuroNascar 2 šestý a v Euronascar PRO byl jedenáctý.

Průběžné pořadí EuroNascar 2 po 6. jízdách: 1. V. Tziortzis (CYP, 227b.)…, 6. Doubek (CZE, 168b.), Pořadí EuroNascar PRO po 6. jízdách: 1. G. Ercoli (ITA, 212b.)…, 8. Doubek (164b.).  Evropská automobilová okruhová série EuroNascar se příště ukáže divákům 26. – 27. srpna u nás doma na Autodromu v Mostě!