Aktuality

Orion Racing team na Karting Cupu ve Vysokém Mýtě

Rate this item
(0 votes)

Pro Orion Racing team  byl víkend 8.-10.7.2011 relativně volným víkendem bez velkého závodu. Na nedaleké a téměř domácí motokárové dráze ve Vysokém Mýtě, se o tomto víkendu jel 4.závod seriálu Karting Cup 2011. Proto se manažer týmu Martin Slavík rozhodl závodu využít k tréninku a vyzkoušení  různých variant  nastavení podvozků Tony Kart.

V testovacím víkendu usedli do motokár za Orion Racing team Martin Doubek – KZ2, Marek Boris Machulda – Mini 60 a Pavel Machulda – KZ2. Vlastního závodu se nakonec zúčastnili pouze M. B. Machulda a P. Machulda.

V kategorii Mini 60 nenašel Marek Boris Machulda ani  v jedné ze tří bodovacích jízd přemožitele a získal tak celkové vítězství. Pavel Machulda startoval v kategorii FC Junior, kde byla velice silná konkurence. Přesto, že do motokáry Pavel usedl téměř po roční přestávce a bez jakéhokoliv tréninku, tak si vedl skvěle. Ve dvou bodovacích jízdách měl sice nešťastné kolize, ale skvělou jízdou tak vždy dohnal ztrátu. V konečném hodnocení obsadil velmi pěkné 5. místo.