Aktuality

WSK Master Casteletto

Rate this item
(0 votes)

V pondělí ráno se vrátil Orion Racing team z dalších závodů v Itálii. Opět se nevrátil s prázdnou a přivezl krásný pohár za druhé místo.  Tentokrát (25.-27.3.2011) se tým zúčastnil 2.závodu seriálu WSK Master v italském Castelettu.  Závodu se zúčastnili všichni tři jezdci Orion racing teamu. Závod to byl velmi náročný především na fyzičku, protože se jelo za pěkného počasí a trať již byla hodně nagumovaná.  Náročná trať se zásadně podepsala na průběhu závodu Marka Borise Machuldy, který startoval ve velmi kvalitně obsazené kategorii MINI 60. Pro Marka je to další obrovská zkušenost, kterou ještě v průběhu letošní sezony určitě zúročí. Těžké podmínky se podepsaly i na výkonu Martina Doubka, který hlavně v závěru 2.závodu  nevydržel vysoké tempo konkurence a nepodařilo se mu tak zopakovat vynikající umístění z předchozího závodu. S náročnou tratí se ale velmi dobře „porval“  Patrik Hájek. Dokázal velmi dobře využít svých zkušeností a opět svedl naprosto vyrovnaný souboj s těmi nejlepšími v kategorii KZ1. V druhém závodě se Patrik Hájek probojoval na stupně vítězů a obsadil krásné  2. místo vedle Marca Ardiga – 1.místo a Paola De Conta – 3.místo. Závodu se opět zúčastnil kompletní tovární tým Tony Kartu, který tak pokračuje v náročné  práci zkoušení a testování. Závodu byly osobně přítomni i pánové Robazzi (Tony Kart) a Corona  (Vortex) , kteří nešetřili chválou nad letošními výsledky Orion Racing teamu. Velmi dobrou práci v Castelettu opět odvedli všichni ostatní členové týmu – Petr Machač, Michal Špáta, Pavel Voříšek a Pavel Hájek, kterým tímto děkuje manager týmu Martin Slavík. Závodu byli přítomni i dva zástupci nejvýznamnějších sponzorů pan Jiří Doubek – Orion a pan Pavel Machulda – Profifenster.